Afmelden als lid
Het kan natuurlijk zijn, dat jij geen lid meer kan zijn van voetbalvereniging VVOP. Dit kan verschillende redenen hebben. Één van de redenen kan zijn, dat je buiten Voorthuizen gaat studeren, waardoor je niet meer actief bij het voetbal betrokken kan zijn. Als VVOP vinden wij het dan wel belangrijk, dat je wel lid blijft, maar dan bijvoorbeeld als “niet actief lid”, waardoor je later, als je weer tijd hebt gelijk weer in kan stromen in een team.
Ook als je geen tijd meer hebt om echt actief te voetballen, maar wel een uurtje of wat over hebt in de week, dan kun je natuurlijk altijd wel wat doen voor onze club. Loop je er mee rond, dan moet je gewoon vrijblijvend informeren bij het bestuur of bij de jeugdcommissie. Ongetwijfeld zijn er mogelijkheden.
Als je echt gaat vertrekken naar andere plaatsen of je hebt gewoon even geen zin meer, dan moet je als volgt werken. Als jij je wilt laten overschrijven naar een andere vereniging, dan kan dit alleen maar aan het einde van het seizoen. Deze overschrijving moet aangevraagd worden voor 31 mei. Tijdens een seizoen kan alleen overschrijving worden toegestaan bij verhuizing.
Wanneer jij je lidmaatschap op wilt zeggen doe dit dan tijdig (voor 31 mei) en schriftelijk. Maak een lopend seizoen altijd af.
Indien het lidmaatschap te laat (na 31 mei) is opgezegd, ben je contributie verschuldigd over het gehele nieuwe seizoen. Dat is wel belangrijk, want wij hebben ook onze afdracht naar de KNVB en dat gaat per seizoen.













































