Sponsors

Email

 

Voetbalvereniging VVOP info@vvop.nl
Secretaris secretaris@vvop.nl
Penningmeester penningmeester@vvop.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@vvop.nl
Sponsorcommissie sponsoring@vvop.nl
Wedstrijdsecretaris senioren wedstrijdsecretaris@vvop.nl
Wedstrijdsecretaris junioren A – C wedstrijdsecretarisjr@vvop.nl
Wedstrijdsecretaris pupillen D – F wedstrijdsecretarispupil@vvop.nl
Wedstrijdsecretaris dames wedstrijdsecretarisdames@vvop.nl
Technische Commissie technischezaken@vvop.nl
Coördinatoren jeugd algemeen vvopcoordinatoren@vvop.nl
Coördinator 5x5 coordinator5x5@vvop.nl
Coördinator meisjes/dames

coordinatormeiden-dames@vvop.nl

Coördinator JO17/19

coordinatorab@vvop.nl

Toernooi commissie toernooi@vvop.nl
Website webmaster@vvop.nl
Redactie website redactie@vvop.nl


Heeft u vragen met betrekking tot onze vereniging, dan kunt u deze te allen tijde richten aan één van de bovengenoemde e-mail adressen. Mocht uw vraag niet niet tot één van deze categorieën behoren, stuur dan een e-mail naar het algemene e-mail adres info@vvop.nl. U krijgt zo spoedig mogelijk antwoord op uw vraag.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!